O nás

Naše firma se opírá a dlouholeté zkušenosti z oblasti servisu motorových vozidel již od roku 1994.

Založili jsme firmu na montáž a servis LPG systému Magic z důvodu velkého zájmu a poptávky zákazníků, kteří se na nás začali obracet jak s požadavkem na přestavbu vozů na LPG, tak i o pomoc v případě nefunkčního systému a to zejména u výkonných vozů, kde bohužel mnoho „odborných“ firem nedokáže systém správně nakonfigurovat. Výsledkem je pak příliš vysoká spotřeba, cukání při akceleraci a v nejhorších případech zničení komponentů motoru z důvodu špatně nastavené stechiometrické směsi.

Jako jedni z mála nabízíme zákazníkovi komplexní řešení, tzn. nejen instalaci samotného LPG systému ale také před instalační prohlídku stavu vozu včetně diagnostiky motoru. Při zjištění technické závady jsme schopni zákazníkovi nabídnout řešení či opravu v takové míře, aby byla LPG přestavba plně funkční.

Specializujeme se na LPG systém MAGIC u kterého instalujeme komponenty osvědčené z praxe a dostatečně dimenzované na konkrétní výkon a požadavky vozu. Tím se také lišíme od konkurence, která většinou upřednostňuje levné komponenty.

LPG přestavby provádíme o víkendu, abychom maximálně vyšli vstříc pracovně vytíženým zákazníkům.

Firma je vedená u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 224066

Otevírací hodiny